Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Ramires feston me ekipin në spital

Mesfushori brazilian i skuadrës së Chelseat Ramires, festoi titullin e Premierligës në spital.

Braziliani ishte i sëmurë dhe nuk mundi të qëndrojë së bashku me bashkë-lojtarët e tij për të festuar titullin.

Trajneri Jose Mourinho, së bashku me gjithë ekipin vizituan Ramiresin, në spital për të festuar së bashku me të. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts