Auto Dak
Auto Dak

Rama flet pas dëshmisë në Prokurori: Të zbardhet kjo farsë e shëmtuar

Kryeministri Edi Rama, përfundon dëshminë e tij në në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për çështjen “Doshi”. Kreu i qeverisë ka qenë në organin e akuzës për mbi 30 minut dhe më pas ka dale perpara gazetareve.

“I kërkova Prokurorisë zbardhjen e kësaj historie të shëmtuar. Jeta politike e shqiptarëve s’mund të vazhdojë nga filmi në film”, tha Rama pas dëshmisë. Rama tha se fajtoret e kesaj ngjarje duhet te mbajne pergjegjesi.

auto pjese dak

Related posts