Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Porositën një picë, çifti amerikan tronditet kur hap kutinë

Një çift amerikan porositi një picë, dhe kur u ardhi dhe e hapën kutinë, u tronditën nga ajo që panë, thënë ndryshe iu ndëpre oreksi.

Sallami në pica ishin sajuar në formën e stemës naziste.

Kur Misty Laska hapi picën, gjëja e parë që ajo vuri re ishte se nuk ishte e prerë, dhe më pas ajo me burrin e saj panë që copat e sallamit ishin rregulluar në formën e një simbolit të njohur nazist.

Stafi i picerisë pranoi që kishte bërë një shaka dhe se pica nuk duhej të ishte çuar te porositësit. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com