Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Popaj rus bën debutimin e tij në ring: mposhtet pas tre minutash (video)

Kirill Tereshin, i njohur ndryshe si Popaj i Rusisë, bëri debutimin e tij në MMA. Ai ka morrë pseudonimin e personazhit të famshëm të filmeve carton, pasi i ka zmadhuar muskujt porsi ai.

Por Tereshin nuk i ka ritur me spinaq, as me stërvitje,  por duke përdorur injeksione me substancën e rrezikshme Sinthol.

Shumë e kanë paralajmëruar atë se kjo do të dëmtojë shumë shëndetin e tij

Eshtë paralajmëruar gjithashtu dhe nga mjekët se do të detyrohet të këpusë duart e tij nëse vazhdon se përdoruri injeksionet. Por duket se as kjo nuk i intereson shumë.

E do duhej përballja në ring që ai ta kuptonte musjkut e tij të fryrë ishin një hiç. Ai bëri debutimin në MMA javën e kaluar në një ndeshje kundër Oleg Mongol në Abakan të Rusisë. Spektakli zgjati vetëm tre minuta, pasi Popaj fallso u dorëzua. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com