728 x 90 Leaderboard

Pas fustanit rrjeti çmendet me atletet, po ju e gjeni dot çfarë ngjyre kanë?

Rreth një vit më parë rrjetet sociale u çmendën pas një fustani e kjo për shkakun se për disa ky fustan dukej i bardhë dhe për disa të tjerë dukej i kaltër.

Por gjatë kësaj dite rrjetet sociale janë çmendur pas një palë atlete.

Këto atlete për disa duket gri dhe blu- marinë dhe për disa duken sikur janë të kuqe dhe të bardha.

Fotoja e atleteve është postuar nga Nicole Coulthard dhe pasi i ka postuar ka pyetur se çfarë ngjyre kanë këto atlete.

Për të ditur të vërtetën e ngjyrës së tyre duhet të presim një postim të dytë nga Nicole sepse njerëzit i shohin ndryshe, kjo në varësi të ndriçimit të dhomës dhe prapavijës ku është vendosur objekti./tesheshi.com/

Related posts