Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Nike prodhon sandalet “Air Force”

Prodhuesi amerikan i veshjeve sportive, këpucëve dhe aksesorëve – Nike – ka prezantuar një model sandalesh të quajtur “Air Force 1 VTF”, të cilat tashmë janë në dispozicion të klientëve.

Sandalet janë modeluar sipas një një kombinimi me atlete të njohura të kësaj firme.

Nike tha që brezi elastik është i lehtë në ndjesinë e të ecurit. Siç u tha, detajet me shkëlqim dhe metalikë i bëjnë këto sandale tejet të veçanta. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com