728 x 90 Leaderboard

A mund të dalloni atë që është e gabuar në këtë foto?

Një nënë australiane e dy fëmijëve është turpëruar pasi ka parë një gabim shumë të turpshëm në foton me babagyshin të djalit të saj.

Imazhet qesharake tregojnë njërin nga vogëlushet duke ngritur gishtin e tij të mesëm në kamera ndërsa ishte i ulur pranë babagjyshit për të bërë fotografi.

“Ky ishte viti i tretë që djali im takoi babagjyshin, vitet e tjera ka bërtitur dhe qarë me të madhe ndërsa këtë vit më habiti përsëri”, u shpreh nëna e vogëlushit. /tesheshi.com/

Related posts