Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Milioneri popullor dhe modelja e re bëhen me vajzë: ka një emër të pazakontë

Gianluca Vacchi, një milioner italian, u bë me vajzë me modelen 28-vjeçare Sharon Fonseca.

Ai e ndau këtë lajm me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ai gjithashtu zbuloi emrin e vajzës – Blu Jerusalem Vacchi.

“Ajo është me ne. Sharon dhe unë jemi të lumtur sepse mund të njoftojmë se vajza jonë Blu Jerusalem Vacchi lindi këtë mëngjes. Faleminderit Zotit, ajo është e shëndetshme dhe ne tashmë e duam më shumë se jetën,” shkroi ai në Instagram.

Dhe gruaja e tij e shpërndau këtë lajm në rrjetet sociale.

Ky çift u takuan në xhirimet e një videoje tre vjet më parë.

Ndryshimi në moshë, thonë ata, nuk i shqetëson. Ai është 53 vjeç dhe Sharon është 25 vjeç.

“Edhe pse kam këtë mjekër gri, kam edhe energjinë e një djali 15-vjeçar,” i tha ai revistës Hello më herët. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts