Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Meksikanët Arturo dhe Veronica përqafojnë Islamin para aktorit popullor të “Ertugrul”-it

Mediat turke lëshuan një klip interesant në fund të muajit të kaluar , ku nga ambientet e Shoqërisë Myslimano-Amerikane (MAS) në Los Angeles, dy meksikanë, një burrë dhe një grua, përqafojnë Islamin para aktorit turk Celal Al Nebioglu, i cili luan Abdurrahmanin në serialin popullore “Ertugrul”.

Ata thanë që e morën Islamin duke shikuar pikërisht këtë serial. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com