Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Maqedonasi: pse pas koronavirusit qëndron një grua (video)

Në një kohë të panikut të përgjithshëm nga virusi COVID-19, komente plot humor ngjajnë si balsam për “plagët e izolimit”.

Kështu, një maqedonas u përgjigj në pyetjen nëse koronavirusi kishte origjinën në një laborator.

“Sigurisht që është krijuar në një laborator dhe është bërë nga një grua. Pse një grua? Së pari, sepse vdesin dy herë më shumë burra sesa gra; së dyti, burrat janë të ndarë futbolli, e të gjitha sportet; së treti, ne nuk mund të shkojmë në kafene; së katërti, sepse jemi afruar me gratë duke qëndruar me to në shtëpi”, tha  maqedonasi. /tesheshi.com/

Makedonci to vide ovako 🙂

Posted by Podgoricki vremeplov on Thursday, March 26, 2020

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com