Macron flet, mbreti i Marokut ia fut gjumit (video)

Mes dhjetra lidërve botërorë të ftuar nga Macron në ceremoninë e 100-vjetorit të fundit të Luftës së Parë Botërore, ishte dhe mbreti maroken.

Por ky i fundit, paçka prezencës imponuese, si nga pamja e si nga posti që gëzon, la një shije jo të mirë gjatë kohës që Macron mbante fjalimin e tij ceremonial.

Jo vetëm për këtë arsye, por edhe pse në krah kishte vetë Zonjën e Parë amerikane Melanie Trump, duke qenë pra i ulur në radhën e parë, Mbreti Mohammed i 6-të pati një përgjumje. Tramp e vuri re në një moment, por nuk reagoi. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts