Lëngu detoks që ju duhet për lëkurë më të mirë

Nëse dëshironi të përmirësoni pamjen e lëkurës suaj, duhet të provoni këtë pije detoksikuese të shëndetshme që përmban të gjitha lëndët ushqyese, për të cilat ka nevojë lëkura.

Përbërësit:

3 karota

1 mollë

1 kastravec

1 spec

1 kupë ujë

Gjysmë limoni

Ajo që duhet të bëni është të përzieni të gjithë përbërësit në një shtrydhëse dhe pijen ta konsumoni të freskët. HealthDigestRekomandohet që këtë smoothie ta përgatisni për tre ditë radhazi dhe do të shihni si do të ndryshojë kompleksi i lëkurës./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts