Kuzhinieri ia arrin qëllimit, pregatit picat me ngjyra

Për të gjithë adhuruesit e picave ka lajme të mira.

Një restorant në Singapor ka arritur që të bëjë pica me brumë me shumë ngjyra dhe në shije të ndryshme.

Dhe nuk përdoret aspak ngjyrues, por janë bio.

Pica e rozë bëhet nga panxhari, jeshilja nga algat e detit, e verdha nga shafrani dhe e zeza nga kallamari./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts