Auto Dak
Auto Dak

Kur një komedian bëhet president: Zelenski sillet “si kalama” (video)

Presidenti ukrainas, komediani Volodimir Zelenski, vazhdon të tërheqë vëmendjen me shfaqjet e tij të pazakonta plot shpengim. Këtë herë, televizioni në Donbass publikoi një video kur presidenti argëtohet duke kaluar mes disa fontanave

Inagurimi i presidentit të ri të Ukrainës Volodimir Zelensky u mbajt më 20 maj në Kiev. Të shtunën, presidenti ukrainas vizitoi rajonin e Donetskut, ku njoftoi hartimin e ligjeve që promovojnë zhvillimin e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme.

Por mes këtij angazhimi politik, ai nuk harroi të përcille të dhënën se ai vjen nga komedia, të paktën duke u sjellë sinjë fëmijë…/tesheshi.com/  

auto pjese dak

Related posts