728 x 90 Leaderboard

Kanguri shtrihet i qetë në banjën publike, turistja shkrihet së qeshuri

Një turiste ka shpërthyer në të qeshura kur ka ngelur i bllokuar në tualet nga një kangur, i cili ishte shtrirë në mes të rrugës duke pozuar në mënyrë joshëse.

30-vjeçarja Sandrina Duniau, ishte duke dalë nga tualeti publik në parkun kombëtar John Forrest National Park në Pereth të Australisë.

Ajo vendosi të mos e shqetësojë kafshën e gjorë, por e la atë të qetë në relaksim e vet dhe vetëm qeshi.

Teksa publikoi fotot në rrjetet sociale, Sandrina shkruan: “një gjë e tillë mund të ndodhë vetëm në Australi Në asnjë vend tjetër nuk e kam parë një kangur të ulur kaq qetësisht në hyrje të një tualeti publik”./tesheshi.com/

A tourist has hilariously been blocked from using a public toilet by a kangaroo striking a very seductive pose

Related posts