Gara e rrallë: ha 50 speca të nxehtë në 68 sekonda

Një i ri kinez fitoi çmimin e parë në ditën e parë të një konkursi të rrallë të tipit festival garimi, ku mes një pishine me speca të nxehta duhet ngrënë sa më shumë të tilla.

Tang Shuhuihu hëngri 50 në vetëm 68 sekonda, për të shijuar triumfin e fituesit ku si shpërblim mori një monedhë ari prej 24 karatësh.

Ky festival mbahet për të dytin vit radhazi dhe do të zgjasë deri në fund të gushtit. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts