728 x 90 Leaderboard

Facebook nuk funksionon, probleme në të gjithë botën

Pas problemeve që ka pasur rreth një javë më parë, Facebook ka nisur sërish të mos funksionojë mirë. Bëhet fjalë për një problem, i cili ka pamundësuar ngarkimin dhe shikimin e imazheve në platformën më të famshme sociale në botë.

Administratorët e Facebook sigurojnë që problemi është duke u zgjidhu. Ndërkaq, në Twitter ka nisur ironia e përdoruesve nën hashtagun #facebookdoën./tesheshi.com/

Related posts