Eklipsi: “Hëna e përgjakur” dhuron spektakël

“Hëna e përgjakur”, eklipsi i saj, e dha spektaklin e vet në çdo qoshe të botës gjatë orëve të fundit. Me miliona njerëz u ngazëllyen me pamjet e mahnitshme qiellore, duke shkrepur foto të pafund dhe padyshim nga më spektakolaret. /tesheshi.com/    

auto pjese dak

Related posts