Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

E frikshme por dhe e mrekullueshme: notari robëron peshkaqenin (video)

Një moment i mahnitshëm u filmua në një plazh amerikan në shtetin e Delaware.

Përkatësisht, një notar i fuqishëm fizikisht u filmua duke “shtrënguar për fyti” një peshkaqen, të cilit ja hap dhe gojën me forcën e muskujve.

Videoja e këtij momenti u nda në Facebook nga Rachael Foster dhe u bë virale në një kohë shumë të shkurtër.

Në regjistrim, njerëzit mund të dëgjohen duke bërtitur ndërsa njeriu mban peshkaqenin dhe hap nofullën e tij. /tesheshi.com/ 

What a great way to spend Father’s Day!! We all had an amazing time ! Plus this guy caught this shark 3 cars down from us😳🦈EDIT: For anyone commenting how this guy should’ve left the shark alone, or that this isn’t right you really need to educate yourself. He did this by the book and was totally legal with it ! His buddy simply caught a shark he went out opened his mouth to get the hook out, than he went deeper into water turned the shark around and released it! Please please read up on the Delaware laws and the proper way to release a shark that’s been caught 😊

Posted by Rachael Foster on Sunday, June 21, 2020

auto pjese dak

Related posts