E bleu 500 mijë paund, gruaja shkatërron Ferrarin që në hipjen e parë

Një grua në Kinë humbi kontrollin e Ferrarit të ri të cilin e kishte blerë 500 mijë paund, vetëm pak minuta pasi u ul për herë të parë për timon.

Ajo dhe të tjerët që u përfshin në të kaluan me lëndime të lehta, por automjeti u shkatërrua plotësisht.

Ajo sapo e kishte nxjerrë nga salloni, kur më pas shkoi dhe e përplasi pas ndarëseve metalike në rrugë, duke dalë në korsinë tjetër e përplasur me automjetët që vinin në krah të kundërtët. Njerëzit më pas u mblodhën në vendin e aksidentit duke vërejtuar me keqardhje automjetin e shtrenjtë të bërë për varreza. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts