Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Dy vizatimet e fundit magjepsëse të një artisti japonez

Artisti japonez Kohei Ohmori ka fituar popullaritet vitet e fundit falë aftësisë së tij të jashtëzakonshme për të vizatuar objektet e përditshme metalike me një stilolaps.

Thjesht shikoni vizatimin e tij tre-dimensional të orës së famshme Seiko.

Artisti, i cili është 25 vjeç, harxhon qindra orë në një projekt, dhe rezultati janë vizatimet po aq reale sa fotografitë.

Kohei, 25 vjeç, duket se përqëndrohet kryesisht në objektet metalike në artin e tij, por ai është gjithashtu një mjeshtër i portreteve, siç dëshmohet më poshtë nga një portret i një modeleje britanike. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts