Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Ç’ndodh me Messin kur ndalon në semafor (pamje)

Prej famës që gëzon, Lionel Messi është gjithmonë në qendër të vëmendjes së publikut, i cili e ndjek në çdo hap.

Ndodh kjo dhe pas stërvitjes kur shkon në shtëpinë e tij.

Fansat duan të bëjnë një foto me të dhe ta postojnë foton ose videon në rrjetet sociale.

Një video e tillë u shfaq në internet, dhe ka të bëjë me situatën që Messi u gjend duke qenë i ndalur para të kuqes në semafor.

Edhe pse u përpoq të mbante një buzëqeshje në fytyrën e tij, gjestet tregonin se mezi priste të largohej nga turma që rrethoi makinën e tij. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts