Auto Dak
Auto Dak

Çfarë ndodh nëse ngrohni një thikë në një mijë gradë celcius?

Çfarë mund të ndodhë nëse e ngrohni një thikë, ose më mirë të themi, tehun e saj në një mijë gradë celcius dhe e afroni me objektet e jetës së përditshme? Efekti është i paparë dhe ndoshta as që e keni imagjinuar ndonjëherë se do të ndodhte kështu! Ndiqni videon e mëposhtme dhe keni për të ngelur me gojën hapur!/tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts