Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Breshëria që do t’ju bëjë të qeshni me lot: ja si nuk duhet përdorur kallashnikovi

Një video po qarkullon në rrjete, ku shihet një arab i cili për qejf nis e qëllon me kallashnikov, por që në një moment, ngathtësia e bën qesharak, njëherësh dhe të rrezikshëm.

Një përdorues i Tëitter ndau videon duke shkruar:

“Ekskluzive: Në sfondin e një sulmi me dronë ndaj ARAMCO”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com