Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Aksident i pabesueshëm: kamioni përfundon në çatinë e shtëpisë (video)

Kamerat në automjete janë vërtet një gjë e bukur. Përveç që të ndihmojnë në rast të ndonjë aksidenti, le të themi kur duhet të vërtetoni se nuk është faji juaj, ata po regjistrojnë gjithçka që po ndodh përpara jush. Si kjo, kur një kamion, i cili ecte në një rrugë në Alban, Ontario, Kanada, përfundoi në çatinë e një shtëpie.

Në videon, e xhiruar këtë të hënë nga dikush me emrin Denis dhe i postuar në Facebook nga Sharon Gauthier, shohim një kamion të madh që del nga rruga dhe përfundon në çatinë e një shtëpie.

Për fat të mirë, askush nuk u lëndua.

As pronari i shtëpisë, i cili nuk ishte brenda në momentin e aksidentit, dhe as shoferi 24-vjeçar. /tesheshi.com/

GOSH …. Denis witnessed this on his way home from work today. Caught on dashcam.For licensing and usage, contact: licensing@viralhog.com.

Posted by Sharon Gauthier on Monday, 9 September 2019

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com