Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Zbulimi i ri: uji jo vetëm pihet por edhe hahet

Në një të ardhme jo shumë të largët, mund të përfundojmë edhe duke e ngrënë ujin.

“Ooho!” është një sferë e mbushur me ujë që do të mund të ndryshojë përgjithmonë mënyrën se si qëndrojmë të hidratuar. Sferat si flluska janë shpikur për herë të parë nga 3 inxhinierë në vitin 2014 dhe së shpejti do të dalin në treg.

Qëllimi i inxhinierëve është të zhdukin mbetjet e shisheve plastike.

“Ooho!” është një opsion i shisheve plastike dhe filxhanëve të prodhuar nga ekstrakti i leshterikut. Është e paketuar mirë dhe krejtësisht natyrale, prandaj mund të hahet lehtësisht.

Ato janë më të lira se shishet plastike. Sfera “Ooho” ka një membranë të dyfishtë xhelatinoze, e prodhuar nga një përziere e algave, natriumit dhe kloridit të kalciumit.

Inxhinierët po përpiqen të mbledhin rreth 500 mijë dollarë për ta bërë të mundur nxjerrjen e produktit në treg. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts