Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Vuatjet faqe publikut të politikanit britanik: hundë, djersë dhe…negativ! (video)

Sekretari i Shtetit për Biznes në Britaninë e Madhe, Alok Sharma, u pa të vuante në publik nga simptomat të ngjashme më ato të koronavorusit, e kjo gjatë një fjalimi në parlament. Por një ditë më pas, ai i bëri me dije publikut se nuk është i infektuar.

“Sapo kam marrë rezultatet dhe dola negativ nga COVID-19,” tha Sharma në Twitter.

Ai falënderoi të gjithë për mesazhet e mbështetjes në 24 orët e fundit, dhe veçanërisht Kryetarin e Parlamentit dhe autoritetet.

Ndërsa u sëmur, ai u nxorr jashtë parlamentit. Deri në rezultatet e provës, ai ishte në izolim.

Ja vuajtjen e tij tipike koronare, pa qenë gjithsesi nën nën Corona… /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts