Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Virale: a e shpëtoi kjo mace fëmijën nga tragjedia? (pamje)

Macja mundet të shpëtojë dhe jetë. Të paktën kështu jepet ideja në një video të bërë virale. Aty. një maceje ndjek veprimet e një fëmijë në ballkon, i cili tenton të kapet te kangjellat. Por macja i bëhet pengesë në stilin e saj.

Megjithëse nuk është e sigurt nëse fëmija mund të ngjitej mbi kangjella, macja nuk e la çështjen rastësisë dhe në disa raste u përpoq ta detyronte fëmijën të mos i kapte ato.

Ndodhi kjo derisa fëmija u largua nga vendi delikat, siç është një ballkon për të vegjlit. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts