Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Video virale: qeni mbron vajzën e vogël nga nëna e saj e zemëruar

Një Golden Retriever me emrin “Harry” në Xuzhou, Kinë, është bërë një hit në internet.

Harry jeton në një familje kineze në të cilën shpërtheu një debat në një moment. Konkretisht, vajza 3-vjeçare u zemërua nga nëna e saj, e cila filloi ta qortonte.

Por qenit të familjes nuk i pëlqente. “Harry” shtrëngoi dhëmbët dhe qëndroi mbrojtës para vajzës. Jo vetëm kaq, pak më vonë qeni përqafoi vajzën e vogël me putrën e tij dhe filloi ta ngushëllonte, ndërsa nëna ndaloi së qortuari.

“Sa herë që flas me vajzën time me një ton të ashpër, Harry vjen dhe përpiqet ta mbrojë atë. Ai do të jepte jetën e saj për të,” tha nëna në media. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts