Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Video virale: me rrota në përpjetë sapo e blen makinën

Një burrë nga India bleu një makinë të re, por nuk arriti të dalë normal as nga vendshitja.

Videoja, e cila u bë virale, tregon pronarin “e ri” të një Polo-je ulur në  timoni.

I shoqëruar nga duartrokitjet, ai u largua paksa, devijoi pak, goditi gardhin dhe përfundoi i përmbysur.

Siç shkruan Motor1, me sa duket ngatërroi pedalet.

Në faqen e Indian Motoroids, u hodhën kritik se sa e lehtë është të marrësh patentë shoferi, pa trajnime të duhura.

Për fat të mirë, askush nuk u lëndua në këtë aksident. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts