Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Video shqetësuese: ujku sulmoi brutalisht qenin

Një video, e cila, siç duket, është bërë para një shtëpie fundjavore në pyll, ka shqetësuar përdoruesit e rrjeteve sociale.

Pamjet tregojnë një sulm brutal ujku ndaj një qeni para një vile.

Qeni nuk kishte asnjë shans të mbijetonte.

Gjatë natës, ujku iu afrua qenit, i cili ishte lidhur me zinxhirë.

Kafsha e egër u hodh menjëherë në sulm.

Pas një përleshje të shkurtër, ujku vrau qenin fatkeq, e shqeu atë nga zinxhiri dhe e tërhoqi zvarrë në pyll.

Nuk specifikohet se ku dhe kur është bërë kjo video. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts