Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Video: dy të mitur ngazëllejnë botën me takimin e tyre

Ishte një gëzim i madh në shikim të parë. Dy fëmijë, një i zi dhe një i bardhë u takuan në një rrugë në New York City. Në të njëjtin moment, ata nxituan drejt njëri-tjetrit për t’u përqafuar si miq të vërtetë. Ishte një përqafim më i madh se i të dyve, shkruan CNN.

Një video e postuar në Facebook nga një prej baballarëve, ngazëlleu zemrat e njerëzve në të gjithë botën.

Aty mund të shihen Maxwell, i cili është 2 vjeç e 3 muaj, dhe Finnegan, i cili është 2 vjeç e 3 muaj.

Të miturit kanë qenë miq për një vit. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com