Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Video: Dëshira për një foto, reagimi nervoz i Ronaldos me një tifoz

Përpjekja e një tifozi për një foto me Cristiano Ronaldon për pak sa  nuk përfundoi me një incident.

Pas fundit të përballjes me Bayer Leverkusen për Champions, ku Juve fitoi 2-0, Ronaldo po përshëndetej me shokët skuadrës, kur një tifoz u fut në fushë dhe u përpoq të bënte një fotografi me të.

Por jo gjithçka shkoi si tifozi do dëshironte.

Roja i sigurisë që tentoi ta largonte, bëri që ai ta prekte në qafë yllin portugez, aq sa ky i fundit i ndje i bezdisur, për të mos thënë i trembur. Reagimi qe tejet nervoz…/tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts