Auto Dak
Auto Dak

Ulqin/ Ka dhe “shi…” por dhe “sherr në plazh”: burrë e grua në moshë përlahen në sy të njerëzve (video)

Eshtë bërë hit në rrjete një video e regjistruar në një nga plazhet e Ulqinit, ku burra e grua në moshë janë përlarë me njëri-tjetrin faqe gjithë pushuesve.

Nuk janë dhënë detaje për identitetet e tyre, kush janë e prej nga vijnë, apo dhe mbi motivet që i kanë çuar që të harrojnë se janë në publik e të rrihen mes vedi si të ishin në shtëpi.

Konfliktin përpiqet ta ndajë një grua, ndërkohë që në sfond dëgjohen të qarat e një foshnjeje.

Pra, ka “Shi në plazh”(teatër), e tani dhe “sherr në plazh”(realitet). /tesheshi.com/

 

Evo nesto kriminalno iz Ulcinja 🌞

Posted by Crnogorski vremeplov on Monday, August 12, 2019

auto pjese dak

Related posts