Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Uau! Shihni si zihen dy arinj dhe ujkun që bën sehir (video)

Cari McGirllivray nga Kanadaja regjistroi në telefonin e saj celular një skenë që bota rrallë mund ta shohë: dy arinj që zihen me njëri-tjetrin.

Skena u filmua në autostradën Stewart Cassiar në British Columbia.

Videoja i tregon ata duke nxjerrë tinguj të ngjashëm me Chewbaça-n (një personazh nga filmat Star Wars), e me pas duke goditur e shtyrë njëri-tjetrin.

Por mrekullia nuk përfundon këtu. Në sfond shihet një ujk që sheh përleshjen e arinjve. /tesheshi.com/

Don’t normally post on here but thought I’d share this incredibly rare and amazing moment with all you guys of these grizzlies fighting! Keep a sharp eye out for the little wolf that is observing them in the distance! 🥰🐻🐺

Posted by Cari McGillivray on Friday, 20 September 2019

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com