Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

“The Best”: Legjenda Khabib Nurmagomedov humbi vetëm dy raunde në gjithë karrierën e tij (video)

Khabib Nurmagomedov i dha fund karrierës, pas një fitoreje me Justin Gaethje, sicc kishte premtuar, e dhënë fjalën bababit të ndjerë. Ky i fundit humbi jetën nga COVID.

Ai mbeti kampion i pakontestueshëm i peshave të lehta të UFC.

Rrjetet sociale, mediat botërore shkruajnë për karrierën e pabesueshme të këtij luftëtari dhe është një fakt interesant që dagestanezi legjendar, i cili që fëmije ndeshej me ariun, humbi vetëm dy raunde në tërë karrierën e tij.

Shikoni detajet më interesante nga karriera e tij perfekte. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts