Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Teksa po diskutohet strategjia e BE për COVID: ku dhe kush?

Një skenë interesante është shfaqur së fundi në Parlamentin Evropian.

Më konkretisht, jo një person dosido por vetë Komisionerja e BE për Punët e Brendshme, politikanja suedeze Ylva Johansson, thurr me shtizë gjatë seancës plenare mbi strategjinë globale të BE për vaksinimin.

Pra, pamja e cila na sjell në kujtesë gjyshet tona dikur duke endur veshjet tona, vjen nga Parlamenti i BE në Bruksel. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts