Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Stand Up-i fatal, reporterja e CNN kërcënohet live me thikë: o jetën o…celularin! (video)

Bruna Macedo po raportonte për CNN mbi rritjen e niveleve të ujit nga shiu i fortë në Urën Bandeiras në Sao Paulo kur një person, i shfaqur në sfond duke kaluar urën, e vuri re.

Pak çaste më vonë, ndërsa Macedo po komunikonte live me redaksinë, personi i urës u shfaq pranë saj.

Papritur, ai nxori një thikë drejt reporteres dhe e kërcënoi. Rezultati qe rrëmbimi i telefonit celular. Bruna Macedo nuk u lëndua në sulm, por pësoi një tronditje. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts