Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Sa kushton kjo orë e re e Cristiano Ronaldos?

Përveç futbollit fantastik dhe rekordeve të mëdha që ai ka gjatë karrierës së tij të mrekullueshme, Cristiano Ronaldo njihet për ekstravagancën e tij.

Portugezi kurrë nuk kanë fshehur se ai është një tifoz i sendeve të shtrenjta, dhe këto ditë është shfaqur me një orë të re me vlerë gati gjysmë milioni euro.

Ronaldo po mban një Rolex Masteri Ice prej tetëmbëdhjetë karatësh të bardhë me pjesë të gdhendura nga diamanti, që është një nga orët më të shtrenjta në botë.

Është e qartë se Ronaldo nuk e ka problem të ndajë aq shumë para për orën e dorës së tij, duke marrë parasysh që është renditur i dyti në listën e Forbes për dekadën e kaluar duke fituar 600 milion euro. Vetëm boksieri Floyd Mayëeather fitoi më shumë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts