Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

FJALIMI/ Rama: Pse kurrë s’i kam thënë Berishës ‘ti je hajdut, vrasës, kriminel’ (video)

Nën një fjalim në parlament, në replikë me deputetin e opozitës së re Halit Valteri, kryeministri Rama ofroi një kritikë morale mbi gjuhën e rënduar të politikëa.

Ai tha se dhe gomar t’i thonin mund ta pranonte, porse kur është fjala për akuza konkrete e jo opinione, aty ndryshon puna.

I pari i mazhorancës solli si ilustrim faktin se paçka të paturit të Berishës si kundër të ashpër ndër vite, ai kurrë s’e ka akuzuar si hajdut, vrasës apo kriminel. /tesheshi.com/

Sot në Kuvend – Replika për rastin e dhimbshëm

Posted by Edi Rama on Thursday, June 4, 2020

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com