Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Rama irritohet me Bashën: Gramafoni që rrezikon jetë njerëzish!

Kryeministri Rama ka zgjedhur vetëm një fjali të vetme për të komentuar takimin e Bashës në zonën e Kënetës në Durrës, ku, siç është parë qartë, nuk respektohet asnjë masë e distancës sociale.

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni!”, shkruan Rama.  

Ndërkohë më parë, kreu demokrat dhe është gjobitur për të njëjtat arsye, pasi ka organizuar takime apo tubime politike, në sfidim të hapur të çdo mase diktuar nga situata pandemike. /tesheshi.com/   

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com