Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Princi Harry “ngre pluhur”: në një përvjetor, me sekretaren e re dhe pa gruan

Invictus Games, organizata që organizon gara bamirësie sportive në të gjithë botën, festoi përvjetorin e saj të pestë këto ditë, me Princ Harry si një nga nismëtarët.

Por ajo që ka “ngritur pluhurin” në publik është fakti që princi erdhi atje në shoqërinë e sekretares së tij të re, Fiona Mcilwham, dhe pa gruan e tij.

Publiku u befasua që Meghan nuk erdhi dhe njerëzit filluan të pyesin se ku ndodhej dukesha gjatë asaj kohe.

British Express shkruan se ajo ishte në shtëpinë në Archie, dhe se planifikon të lërë lejën e lehonisë këtë të enjte për të filluar një ngjarje të re bamirësie.

Harry bëri një fjalim në përvjeton duke thënë se “të punosh me njerëz në organizatë është një nga nderimet më të mëdha që ai ka pasur në jetën e tij”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com