Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Prifti rus mburrej në jetën luksoze të Instagram, Kisha e “bën lanet”

Kisha Ortodokse Ruse po kryen një hetim pasi një prift u vendos nën presion publik për shkak të një sërë fotografish në të cilën prezantonte veshje dhe këpucë të stilistëve të njohur.

Viacheslav Baskakov nga Tver, pranë Moskës, mburrej për shijen e tij të shtrenjtë në rrjetet sociale, por pas presionit nga publiku dhe kisha, ai e mbylli shpejt profilin e tij të Instagram.

Megjithatë, fotografitë e këpucëve luksoze dhe çantave janë bërë virale tashmë internetin.

Sipas medias ruse, Komiteti Disiplinor do të shqyrtojë sa më parë këtë rast – tha Alexandre Volkov, zëdhënësi i Patriarkut Kirill. /tesheshi.com/

 

 

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com