Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

“Policia që duam” në Amerikë: ja si ia uron festat komunitetit (video)

Policia e Fairfield i uroi me kreativitet komunitetit të saj një festë të lumtur dhe pamjet e tyre u bënë një hit në internet.

Klipi i shkurtër tregon pesë automjete policie të parkuara jashtë një stacioni policie në Pleasant Avenue në Fairfield, Connecticut, ku fenerët e fenelinat ndizen e fiken nën ritmin e një kënge klasike për Krishtëlindjes. /tesheshi.com/

Happy Holidays from the Fairfield Police Department

Happy Holidays from the Fairfield Police Department

Posted by City of Fairfield Police Department on Monday, December 9, 2019

auto pjese dak

Related posts