Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Policia e Nju Jorkut kap dhinë e “arratisur” nga thertorja

Policia në Nju Jork u angazhua maksimalisht në një përpjekje për të kapur një dhi që shpëtoi nga një thertore në Bronksin e Jugut.

Sipas Qendrave të Kujdesit për Kafshët në NYC, policia arriti ta pikasë kafshën në mëngjes dhe ta kapë atë, për t’ia dorëzuar më pas Qendrës.

Pasi veterinerët e ekzaminuan, dhi mori një strehë të re në një fermë në Nju Xhersi. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com