Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Përfundimtare për Abazin, pedofilin i “Azem Hajdarit”: 12 vite pas hekurave

Abaz Doga, roja pedofil i shkollës 9-vjeçare “Azem Hadari” në Barru, është dënuar përfundimisht nga gjykata me 12 vite burg.

Denoncimi për të erdhi muaj ma parë nga një nxënëse 15-vjeçare, me të cilën ai kishte abuzuar.

Rasti u zbulua nga fakti se nxënës të tjerë publikonin video me bashkëmoshataren e tyre të abuzuar, duke i bërë presion.

Roja i shkollës e ka filmuar të gjithë marrëdhënien e më pas  e ka  shpërndarë videon në kafenenë e lagjes tek tre të rinjtë K.P 20 vjeç, R.O 16 vjeç, F.B 15 vjeç.

Marrëdhënia seksuale me 15-vjeçaren, daton në vitin 2018 dhe për afro dy vite që kur vajza ishte 13 vjeçe ka qenë abuzuar seksualisht nga roja e më pas djemtë që ai përzgjidhte duke i treguar videon.

Pasi u mësua nga prindërit e vajzës, ata kanë denoncuar në polici rastin e përdhunimit, 2 muaj përpara se të bëhej arrestimi i 65-vjeçarit. 65 vjeçari rezulton se është edhe prind dhe ka familje si edhe një vajzë, raporton Shqiptarja.com.  /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts