Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Performanca e rrallë e një futbollisti iranian (pamje)

Nader Mohammedi është një lojtar me karakteristika të veçanta në futbollin iranian.

Ai dallohet veçanërisht për mënyrën se si e ezkekuton një rëvënie anësore, e cila në disa raste ka sjell dhe gol.

Një spektakël të ngjashëm ai e ofroi në takimin e fundit mes Persepolis dhe Pajkan. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts