Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pandjeshmëri njerëzore deri në mizori: ekzekutimi në Bronx që tronditi SHBA (pamjet)

Një amerikan i quajtur Anthony Robinson u qëllua ndërsa po ecte në rrugë me vajzën e tij 6-vjeçare përdore në Bronx, tha policia, raporton CNN.

Një video e kësaj vrasje brutale është postuar në mediat sociale.

Stacioni i policisë në New York postoi në Tëitter pamjet e kamerave vëzhguese në rrugë, të ngjarjes e cila ndodhi më 5 korrik.

Pamjet tregojnë një burrë, të identifikuar nga policia si 29-vjeçari Anthony Robinson, duke kaluar rrugën me vajzën e tij, kur një makinë e zezë u ndal pranë tyre.

Një person i panjohur qëlloi përmes dritares 29-vjeçarin, i cili u rrëzua në tokë. Vajza e tij ndërkohë u largua e tmerruar nga skena.

Robinson, i cili u qëllua disa herë në gjoks, u transportua në një spital lokal, ku u shqiptua i vdekur.

Askush nuk është arrestuar ende për vrasjen, dhe hetimi po vazhdon, tha policia. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts