Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pamje: Melania, tjetër skenë namlënëse me Donaldin

Donald Trump theu traditën kur ai refuzoi të ishte në inaugurimin e pasardhësit të tij Joe Biden.

Florida ishte destinacioni i tij, ku ai u drejtua me gruan e tij Melania.

Ajo i befasoi të gjithë të pranishmit kur u shfaq me një fustan Gucci.

Por të pranishmit u habitën edhe më shumë nga një lëvizje e saj, e cila bëri bujë në rrjetet sociale.

Ndërsa Trump ndaloi dhe jua bënte me dorë të pranishmëve, ajo vazhdoi të ecte  shpërfillshëm. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts