Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pamje: drejt vdekjes së sigurt me motor, por jeta vazhdon…

Pamjet e regjistruara këto ditë në një rrugë në bregdetin dalmat, tregojnë për një person me motor që shkon i sigurt drejt vdekjes, pasi humbet kontrollin e rrëzohet.

Ai po ec normal, së bashku me një koleg në krah, kur pasi i jep gaz motorit, nis humbja e ekuilibrit dhe…autobusi përballë që për fije dhe s’e fut ndër rrota. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts